Warning: Declaration of Dottoro_Walker_Nav_Menu::walk($elements, $max_depth) should be compatible with Walker::walk($elements, $max_depth, ...$args) in /data/c/6/c6b63509-fa21-470e-83c5-5555785134de/greengang.eu/web/wp-content/themes/dottoro/lib/common/structure/navigation.php on line 534
adGood | greengang

adGood

‘ad that sells the good’ alebo ‘reklama predavajuca dobro’

O adGood

Akokoľvek zvláštne toto slovné spojenie znie, je pravdou, že v dnešnom svete zahltenom informáciami sa veľmi rychlo stratia v šume akékoľvek správy - aj také, ktoré by boli hodné dlhodobého šírenia. Solárna dobíjačka sa preto stala našou platformou pre reklamný koncept ‚adGood’ – na mesačnej báze na našich reklamných plochách propagujeme projekty a myšlienky, ktoré robia tento svet lepším.

Čo adGood ponúka?

Štyri reklamné plochy veľkosti A1 na dobu jedného mesiaca. Okrem toho je samozrejmosťou zobrazenie kampane na domácej stránke hot-spotu, ktorým sa užívatelia pripájajú k internetu.

Pozrite sa na ukážku adGood kampane.


Ako adGood funguje?GreenGang oslovuje aktivistov - organizácie a jednotlivcov, ktorí sa svojím príkladom a aktivitami snažia o pozitívnu zmenu. Paralelne s aktivistami oslovujeme sponzorov - komerčné spoločnosti, ktoré by mali záujem o proparáciu pozitívnej zmeny. Finančný príspevok sponzora pokrýva náklady na proparáciu a čiastočne aj náklady na chod solárnej dobíjačky, výmenou za pozitívne PR pre samotného sponzora.

Znie to dobre?

Napíšte nám  Vaše meno (povinné)

  Váš email (povinné)

  Vyberte predmet

  Vaša správa

  captcha


  Budeme veľmi radi ak nám napíšete alebo nás môžete kontaktovať  napriamo.


  OZ GreenGang
  Pod kaštieľom 294
  951 35 Veľké Zálužie
  Slovenská republika


  Vlado Zaujec, PMP
  +421 918 628 380 | +421 910 865 310
  vlado.zaujec@greengang.eu